ליבנו פצוע וכואב, ואנו מחבקים באהבה את משפחות הנופלים, החטופים והפצועים. לצד הצער והאבל, זה הזמן שלנו לתת כוח ולחזק את חיילינו הגיבורים ואת כל עם ישראל. ריכזנו כאן עבורכם כמה הצעות למעשים טובים ופעולות של אור שכולנו יכולים לעשות. הבה נעשה זאת – לזכות החיילים, לרפואת הפצועים, לשלום החטופים ולעילוי נשמת הנופלים.

יחד נעשה טוב - וננצח בעזרת השם!

לשאת תפילה

לעשות משהו טוב

לבקש ברכה מהרבי

לרכוש אות בספר התורה

לחזק את הרוח

לתרום לחיילים

לשלוח שמות לאמירת קדיש

זקוקים לעזרה?

רוצים להתנדב או לתרום?

מערך החירום של חב"ד כאן בשבילכם

בימים אלה נכתב ספר תורה מיוחד לאחדות עם ישראל וקירוב לבבות. בעיר העתיקה בירושלים נכתב ספר מיוחד לילדי ישראל, וספר תורה ייעודי נכתב למען ביטחונם ושלומם של חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון.

כל אחת מהאותיות שנכתבות בספרי התורה מוקדשת לזכות אדם אחד – והזכות הזו פתוחה לכולנו. הרבי מליובאוויטש אמר שרישום לספר התורה הוא סגולה מיוחדת לשמירה מיוחדת משמיים, וקרא לכל אחד ואחת לרכוש אות בספר התורה, עבורו ועבור בני משפחתו.

את מי תרצו לרשום בספר התורה?

מכירים מישהו/י מהנופלים או הנרצחים שאין מי שיאמר עליו/ה קדיש?

שלחו לנו את השם ונאמר קדיש מדי יום בתפילות בהתנדבות

מאות בתי חב"ד ברחבי הארץ מקיימים פעילות קבועה של תורה, תפילה וחסד. בעת החירום הזו, שליחי חב"ד מתגברים עוד יותר את היקף הפעילות. בתרומה כספית שלכם, נוכל להגדיל ולהרחיב את הפעילות, וביחד לעשות הרבה יותר טוב.

כאן תוכלו להקדיש שיעור תורה, תפילה או פעילות חסד – לזכות חיילי צה"ל, לרפואת הפצועים, לשלום החטופים, לעילוי נשמת הנופלים ולניצחון עם ישראל.

התרומה מוכרת לצרכי מס (סעיף 46)

קיבלנו את הפנייה שלך

שליח חב"ד ייצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן