זו יכולה להיות השליחות שלכם!
להפיץ את עלון הפרשה בבית הכנסת, במקום העבודה ובבניין המגורים.
להביא את אור התורה והחסידות לחברים, שכנים ובני משפחה.

ברוך השם, כבר למעלה מעשור אני זוכה ללמד מדי שבוע את שיעור התורה הגדול בעולם. השיעור השבועי בפרשת השבוע משודר בערוצי המדיה השונים ומשתתפים בו עשרות אלפי צופים ומאזינים בעולם כולו.

בשעה טובה, עכשיו אנחנו מרחיבים את המעגל. הרעיונות והתובנות של השיעור השבועי מקבלים צורה חדשה ומתפרסמים מדי שבוע בגיליון "פרשה", שמופץ בתפוצה רחבה ומגיע לאלפי בתים בישראל, כן ירבו.

אני מזמין גם אתכם להיות שותפים בזכות הגדולה ולהפיץ את הגיליון בין המכרים ובני המשפחה שלכם.

התגובות הנלהבות מראות עד כמה גדול הצימאון של עם ישראל לדברי תורה וחסידות, ועד היכן אנחנו יכולים להביא את האור ולגעת בלבבות ובנשמות של עם ישראל.

בואו להיות חלק ולהפיץ את אור התורה והחסידות בסביבתכם!

הרב שניאור אשכנזי

הצטרפו לקהילת מפיצי עלון הפרשה
ותקבלו עד הבית מדי חודש
עשרות גיליונות להפצה לכל החודש

גיליון "פרשה" נותן עומק ונשמה לפרשת השבוע, בסגנון עכשווי ומחובר לחיים ובעיצוב נעים ומוקפד. בגיליון מופיעים טורי פרשנות והתבוננות על הפרשה, התוועדות סוחפת, הלכה לבית היהודי, היסטוריה ותרבות יהודית, ומדורי אימון אישי וייעוץ משפחתי בדרך התורה והחסידות.

גם אתם יכולים לקחת חלק בזיכוי הרבים. בהפצת גיליון "פרשה", אתם תביאו את אור הפרשה והתורה גם לאנשים שסביבכם ותניעו שינוי לטובה בחייהם. תנו גם להם את הגיליון ותקרבו אותם לדרך התורה והמצוות, והמעשים הטובים שלהם ייזקפו לזכותכם.

הצטרפו לקהילת המפיצים באופן קבוע, ותקבלו עד הבית מדי חודש חבילת עלונים להפצה לכל החודש.

עשו מנוי, ללא התחייבות

ובתחילת כל חודש תקבלו הביתה חבילת עלונים להפצה לכל החודש

25

גליונות פרשה לכל שבוע

98 ₪

לחודש בלבד!

50

גליונות פרשה לכל שבוע

148 ₪

לחודש בלבד!

שאלות? בירורים?
אנחנו כאן זמינים עבורכם

דמי המנוי יחויבו מדי חודש לועזי, ביום השני לחודש. מנויים שיצטרפו בין מועדי החיוב, יחויבו בחיוב מלא החל ממועד החיוב הסמוך לאחר ההצטרפות • מדי חודש יקבלו המנויים משלוח לכתובת שציינו בטופס הרכישה, עם עלונים לחלוקה לארבעה שבועות קדימה לפחות • חשבונית החיוב תונפק על ידי מרכז לעזרי שליחות בע"מ. החשבונית תישלח מדי חודש לכתובת המייל של המנוי שהוזנה בטופס הרכישה • המחיר הנקוב באתר תקף עד חודש דצמבר 2024. לאחר מכן רשאית החברה לעדכן את המחיר על פי שיקול דעתה, בהינתן עדכון מראש למנויים • ניתן לבטל מנוי בכל עת. בקשת ביטול יש לשלוח למייל: Chabad@chabadisrael.co.il, או בהודעת ווטסאפ למספר 051-5415770. הביטול ייכנס לתוקף החל ממועד החיוב הסמוך לאחר הביטול.

דילוג לתוכן