עושים מצווה

להצלחת חיילי צה"ל, לרפואת הפצועים, לשחרור החטופים ולעילוי נשמת הנרצחים הי"ד

חיילינו הגיבורים נלחמים בחירוף נפש בחזית הקרב, וכולנו מתגייסים לסייע בהגנה הרוחנית עליהם. קבלו על עצמכם לקיים מצווה או מעשה טוב, והשתדלו להתמיד בו לאורך זמן, לזכות החיילים ולמען כל עם ישראל. שתפו גם אחרים בהחלטה שלכם והשפיעו גם עליהם, וביחד נעשה עוד הרבה יותר טוב.

להניח תפילין

לברך ברכות השחר

לעשות הפרשת חלה

להדליק נרות שבת

לרכוש אות בספר התורה

לבדוק את המזוזות

להכשיר את המטבח

להקדיש פעילות תורה וחסד

אם אתם זקוקים להסברים נוספים, הדרכה או עזרה לקיים את ההחלטה שלכם – מלאו את הטופס, ושליח חב"ד הקרוב אליכם ייצור אתכם קשר בהקדם.

בימים אלה נכתב ספר תורה מיוחד לאחדות עם ישראל וקירוב לבבות. בעיר העתיקה בירושלים נכתב ספר מיוחד לילדי ישראל, וספר תורה ייעודי נכתב למען ביטחונם ושלומם של חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון.

כל אחת מהאותיות שנכתבות בספרי התורה מוקדשת לזכות אדם אחד – והזכות הזו פתוחה לכולנו. הרבי מליובאוויטש אמר שרישום לספר התורה הוא סגולה מיוחדת לשמירה מיוחדת משמיים, וקרא לכל אחד ואחת לרכוש אות בספר התורה, עבורו ועבור בני משפחתו.

את מי תרצו לרשום בספר התורה?

רוצה להדפיס לפני שבת?

מעכשיו אפשר לעשות מנוי לשיחת השבוע ולעלוני השבת הנוספים של חב"ד, ולקבל אותם למייל במהדורה דיגיטלית מדי יום חמישי בשבוע
בגרסה נוחה לקריאה ולהדפסה

אם אתם רוצים להתחיל לשמור כשרות ולהפעיל מטבח כשר, עליכם להכשיר את המטבח והכלים. יש לנו צוותים בפריסה ארצית, שיבואו עד אליכם להכשיר לכם את המטבח. הצוות יבוא עם ציוד ההכשרה, ובשעתיים של עבודה ישאיר לכם מטבח כשר – וגם נקי וללא נזקים למטבח, לארונות או לכלים. הצוות ייתן לכם גם הדרכה וידע בסיסי על שמירת הכשרות והפעלת מטבח כשר.

מאות בתי חב"ד ברחבי הארץ מקיימים פעילות קבועה של תורה, תפילה וחסד. בעת החירום הזו, שליחי חב"ד מתגברים עוד יותר את היקף הפעילות. בתרומה כספית שלכם, נוכל להגדיל ולהרחיב את הפעילות, וביחד לעשות הרבה יותר טוב.

כאן תוכלו להקדיש שיעור תורה, תפילה או פעילות חסד – לזכות חיילי צה"ל, לרפואת הפצועים, לשלום החטופים, לעילוי נשמת הנופלים ולניצחון עם ישראל.

התרומה מוכרת לצרכי מס (סעיף 46)

קיבלנו את הפנייה שלך

שליח חב"ד ייצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן